Oferta - Górski zakątek

Przejdź do treści

Menu główne:

Oferta


Agroturystyka Górski Zakątek to fantastyczne miejsce do spędzania rodzinnych wakacji. Położona jest w Rudawskim Parku Krajobrazowym, w miejscowości Wieściszowice, gdzie znajdują się Kolorowe Jeziorka przyciągające tysiące turystów z całej Polski. Wieściszowice położone są u stóp Grzbietu Rudaw Janowickich od zachodu i wielkiej Kopy od południa. Okolice stwarzają wiele możliwości uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Mają tu początek szlaki prowadzące w kierunku Wielkiej Kopy. Wzdłuż zielonego szlaku powstała ścieżka edukacyjna o długości 3km (ok 2 godz.marszu), która pozwala turystą dowiedzieć się o historii górnictwa i powstaniu Kolorowych Jeziorek, które są ewenementem na skalę światową. Okrzyknięte zostały jednym z 7 nowych cudów Polski w plebistycie organizowanym przez National Geographic Traveler. W blisko położonych Ciechanowicach znajduje się pałac, z pięknymi ogrodami, w którym odbywa się renowacja unikatowych na skale europejską fresków.

Obiekt "Górski Zakątek" to dom zapewniający 14 miejsc noclegowych z 1,5h terenu rekreacyjnego. Na terenie znajduje się piękny ogród z unikalnymi gatunkami roślin, ze ścieżkami spacerowymi, sad, las, plac zabaw, boisko, duży parking oraz staw z pomostem i wyspą, którą można opływając rowerem wodnym. Przy plaży miejsce na grilla z pięknym widokiem na okoliczne wzgórza. Całość terenu otoczona szczelnym ogrodzeniem zapewniającym naszym gościom bezpieczeństwo i intymność.


W domu na parterze znajduje się apartament 4-osobowy (składający się z pokoju dla rodziców i pokoju z łóżkiem piętrowym), sala bilardowa z kominkiem, łazienką, w pełni wyposażona kuchnia i jadalnia z kominkiem. Pokój bilardowy jest cały przeszklony, z pięknym widokiem i wyjściem na taras, gdzie znajduje się pokój 4-osobowy ( 2 łóżka pojedyncze + 1 małżeńskie ) 2 pokoje 3-os. (po łóżku pojedynczym i 1 małżeńskie), kącik zabaw dla dzieci, jadalnia z wyjściem na taras, kuchnia i łazienka. Wszystkie pokoje są wyposażone w TV.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego